Pytanie:
Co to jest dobry detergent do prania dla niemowląt, który nie jest testowany na zwierzętach?
DQdlM
2011-06-24 18:53:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dreft wydaje się być niemal uniwersalną propozycją detergentu do prania dla dzieci, ale jest testowany na zwierzętach. W miarę możliwości staramy się używać produktów, które nie są testowane na zwierzętach, dlatego szukamy alternatywy.

Jakie są dobre alternatywy dla Dreft, które nie są testowane na zwierzętach?

Dziękuję.

Można zauważyć, że testowanie na zwierzętach jest dobrym pomysłem, gdy używa się nowych, niesprawdzonych chemikaliów, a bezcelowe, gdy używa się sprawdzonych, już przetestowanych. :-) Jako taki to dla mnie nie problem. Ale to oczywiście osobisty wybór.
Aby wzmocnić komentarz Lennarta, wiele, jeśli nie wszystkie produkty „Nie testowano na zwierzętach” to po prostu nieco różniące się od siebie mieszanki standardowych detergentów, z których wszystkie * zostały * przetestowane na zwierzętach. Jest technicznie prawdą, że ten konkretny produkt nie był testowany na zwierzętach, ale tylko dlatego, że wszystkie składniki zostały wcześniej przetestowane.
Trzy odpowiedzi:
#1
+10
Swati
2011-06-24 19:17:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Używamy produktów siódmej generacji i ich naturalnych detergentów do prania dla niemowląt. Nie jest testowany na zwierzętach.

Był konsument, który martwił się, że jego produkty są testowane na zwierzętach, a nie przez firmę, ale przez stronę trzecią ( patrz link). Jednak firma Seventh Generation odpowiedziała, mówiąc, że korzysta z istniejących danych testowych , które otrzymano podczas licencjonowania swoich produktów innej firmie. Nie wnieśli bezpośrednio ani nie zlecili żadnego z własnych testów. (To tak, jakby inne firmy chciały mieć pewność testów na zwierzętach, a następnie udostępniły wyniki testów firmie Seventh Generation w celach informacyjnych).

Możesz także użyć naturalnych detergentów do prania z Etsy ( tylko losowy, który znalazłem). Mają tę zaletę, że są proste (bez zapachów, dodatków itp.) I niekoniecznie są droższe w użyciu. Minusem jest oczywiście to, że jeśli Cię nie ma - i nie zamówiłeś więcej - musisz iść po coś innego ze sklepu!

Możesz także zrobić własny proszek do prania t. Jeśli jest robiony luzem, nie jest to zbyt dużo pracy ani trudne. I pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

+1 za tworzenie własnych. Postępowaliśmy zgodnie z przepisem, który połączyłeś, i działa cudownie. Ubrania wychodzą tak samo czyste jak zawsze, a pralka jest w rzeczywistości czystsza - domowe nie wydają się tak bardzo brudzić.
dzięki za sugestie - faktycznie używamy wielu produktów siódmej generacji, ale nie wiedziałem, że zrobili detergent dla dzieci.
#2
+3
Anna
2011-06-25 10:10:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Polecam zajrzeć do sklepu internetowego iHerb. Dostarcza szeroki wybór markowych produktów naturalnych. Szczególnie możesz sprawdzić kategorię środków do prania dla niemowląt. Większość produktów nie jest testowana na zwierzętach (fakt ten jest zaznaczony w opisie produktu).

Nie wiem skąd jesteś, ale osobiście jestem z Izraela i jest też tańszy aby kupić te naturalne produkty na tej stronie (w tym z dostawą) niż w pobliskim sklepie stacjonarnym.

#3
+3
Amy Patterson
2011-06-29 18:55:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jako produkt nienaturalny sugerowałbym zbadanie zwykłych detergentów, które są pozbawione zapachu i / lub są przeznaczone specjalnie dla osób o wrażliwej skórze.

Mój lekarz zalecił trzymanie się z daleka od Dreft i innych produktów stworzonych specjalnie dla niemowląt. Zawierają zapachy i substancje chemiczne, które mogą negatywnie wpływać na skórę niemowląt.

dzieki za sugestie. tak, staramy się uwolnić od zapachów tak bardzo, jak to możliwe (szczerze mówiąc, i tak nie lubię zapachów).


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...