Pytanie:
Czy potrzebne są osłony gniazd z odpornymi na manipulacje gniazdkami elektrycznymi?
auujay
2011-10-14 02:19:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy podczas zabezpieczania gniazdka elektrycznego (inaczej „gniazdka”) dla dzieci konieczne jest stosowanie osłon: Electrical outlet covers

Gdy gniazdko elektryczne jest „odporne na manipulacje”?

Dwa odpowiedzi:
#1
+8
cabbey
2011-10-14 11:11:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie. W rzeczywistości opakowanie moich odpornych na manipulacje gniazdek wyraźnie mówi, aby ich NIE używać.

Zgadzam się. Wybierz jedną metodę, która działa i używaj jej zgodnie z przeznaczeniem.
#2
+2
Mario
2011-10-18 09:16:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeden z najbardziej przerażających momentów, jakie mieliśmy z córką, to użycie osłon gniazdek. Nasza córka zdołała podważyć jeden z kołder i przystąpiła do wkładania jej do ust. Złapałem ją w chwili, gdy próbowała wcisnąć pokrytą śliną pokrywę wylotu z powrotem do gniazda. Jeśli kiedykolwiek wybierzesz trasę wylotu, upewnij się, że są one prawie zabezpieczone przed ludźmi, a nie tylko dla dzieci!

Mamy kilka pojemników w kolorze złamanej bieli z białymi płytami czołowymi (i białym wykończeniem w całym domu). Po tym i po poprzednich odpowiedziach prawdopodobnie zastąpię je białymi pojemnikami TR, aby wyglądały lepiej i były bardziej „odporne na dziecko”.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...