Pytanie:
W jakich miejscach można znaleźć godne zaufania opiekunki?
Adam Tuttle
2011-11-15 05:23:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nasze dzieci mają 3 i 10 miesięcy i myślimy o znalezieniu stałej opiekunki, abyśmy mogli częściej wychodzić z domu.

W przeszłości polegaliśmy na pobliska rodzina, sąsiad w wieku licealnym i inna para z naszego sąsiedztwa, z którą jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Niestety, choć znamy wiele osób, z których większość chętnie zabiera nasze dzieci, niewiele z nich jest geograficznie blisko naszego domu.

Ale w dzisiejszych czasach ...

  • Nasza najbliższa rodzina ma coraz mniejsze szanse, ponieważ wydaje się, że zakłada własną drużynę baseballową;)
  • Sąsiad w wieku liceum nie jest już godny zaufania (zajmował się domem dla innych przyjaciół z sąsiedztwa i zdecydował się zabrać ich samochód na radosną przejażdżkę ... kiedy miał 13 lat! Odpowiedź jego taty? „Ale to dobry kierowca!”)
  • Para, którą zamienilibyśmy na opiekę nad dziećmi pracując w przeciwnych harmonogramach i mając ograniczony czas na spotkanie, nie mówiąc już o zabraniu naszych dzieci. Źle się czujemy pytając i trudno jest nam zaplanować, nawet jeśli o to pytamy ...

Mam nadzieję, że istnieje eHarmonia do znajdowania opiekunek. Musi być - widziałem taki dla spacerowiczów! Gdzieś, gdzie rodzice mogą zostawić komentarze / skierowania itp.

Nie chcę używać czegoś takiego jak Craigslist ze względu na rozpowszechnienie oszustw / itp. Poprosiliśmy naszą opiekunkę o kilka referencji, ale nadal czekamy na odpowiedź.

Jesteśmy dobre 20 minut jazdy od najbliższej uczelni. Czy to za daleko, żeby poprosić studenta o prowadzenie pojazdu? (Pomyśl o tym, może nie? Regularnie jeździłem dłużej za 7 dolarów / godzinę, kiedy byłem na studiach ...)

Czy ktoś słyszał o czymś takim?

Jeśli chcesz, Sittercity.com umożliwia sprawdzenie przeszłości. Następnie możesz przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, uzyskać referencje i przeprowadzić wszystkie niezbędne kontrole, zanim faktycznie zdecydujesz się na jakąkolwiek opiekunkę. Spotkaj się i porozmawiaj w miejscu zabaw w najbliższym centrum handlowym (abyś nie podawał swojego adresu), a następnie zachowaj ostrożność. Część sprawdzania tła jest fajna. Jest opłata. Myślę, że care.com jest podobne.
Pięć odpowiedzi:
#1
+6
HedgeMage
2011-11-17 20:17:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szczerze mówiąc, nie ufałbym witrynie internetowej - może ona pokazać Ci ludzi, którzy chcą opiekować się dziećmi, ale nie ma wystarczająco wiarygodnych (jak na moją tolerancję ryzyka) informacji na temat ich wiarygodności.

Najlepiej jest uzyskać rekomendacje lokalnie - skorzystaj z sieci wsparcia. Dla nas było to pytanie naszego Senseia - pracuje z wieloma rodzinami, a dojo takie jak nasze jest świetnym miejscem do znalezienia odpowiedzialnych młodych ludzi. Jeśli należysz do instytucji religijnej, Twój przywódca religijny prawdopodobnie będzie znać młodych ludzi, którzy podzielają Twoje wartości. Jeśli jesteś nowy w okolicy i nie masz jeszcze takiej sieci wsparcia społecznego, możesz spróbować zapytać w miejscowym liceum lub skontaktować się z Czerwonym Krzyżem (który prowadzi zajęcia z opieki nad dziećmi, takie jak RKO dla niemowląt, bezpieczeństwo dzieci, itp. i mają tendencję do przyciągania nastolatków, którzy naprawdę interesują się opieką nad dziećmi, i należą do bardziej odpowiedzialnych osób, które kłopotałyby się wzięciem udziału w zajęciach).

Myślę, że jest to prawdopodobnie najbardziej poprawne z nich wszystkich. Referencje w Internecie + są przyjemne w mgnieniu oka, ale poczta pantoflowa zapewnia największą pewność i wygodę.
#2
+4
bonita
2011-11-15 05:51:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

SitterCity.com to dobra witryna do wyszukiwania opiekunów. Moja siostrzenica niedawno opublikowała profil i jest on aktywnie używany w moich kręgach dla rodziców. Istnieje krótkoterminowe bezpłatne członkostwo, a także płatne członkostwo. Wiem, że moja siostrzenica przeszła kontrolę, musiała dostarczyć referencje i wiele więcej.

Innym miejscem, w którym odniosłem sukces, jest lokalny kościół. Udało mi się uzyskać listę opiekunek z przedszkola. Większość z nich to licealiści, którzy zgłosili się na ochotnika do kościoła.

Zapomniałem wspomnieć, że nie chodzimy do kościoła, chociaż słyszałem, że to dobre miejsce do oglądania. Rzucę okiem na Sittercity, dzięki!
Wow, to jest coś, co powinno się zacząć w wielu krajach!
Nie wiem jeszcze, co o tym myślę, ale pomyślałem, że warto to zgłosić. Zapisałem się na bezpłatną wersję próbną i opublikowałem ofertę pracy. Teraz, gdy ktoś złożył podanie o pracę, otrzymałem wiadomość e-mail z informacją „przejdź na płatne konto, aby zobaczyć aplikację”. Trochę mnie to zniechęca, ponieważ nadal korzystam z bezpłatnego okresu próbnego, ale jak powiedziałem, ostatecznie nie jestem do końca pewien, co o tym myślę. Czy warto 35 $, aby dowiedzieć się, że nie lubię mojego 1 kandydata?
@AdamTuttle: odstraszyło nas również sittercity. Zapłaciliśmy za miesiąc. W tym samym czasie próbujemy również skorzystać z serwisu care.com i tam, gdzie mieszkamy (Wirginia, USA), serwis care.com wygenerował większą pulę kandydatów.
@AdamTuttle: zapomniał wspomnieć, że szukaliśmy niani na pełny etat, na dłuższy okres (+1 rok), więc to trochę inaczej niż opiekunka do dziecka na okazjonalne wieczorne wyjścia.
Mieszkamy w Kalifornii i na podstawie tego posta przyjrzałem się miejskości. Dostałem kilku dobrych kandydatów, ale zniechęciła mnie opłata wymagana, aby przejść dalej. Myślałem, że bezpłatna wersja próbna zapewni Ci dostęp. Następnie spróbuję zajrzeć na care.com.
#3
+3
Torben Gundtofte-Bruun
2011-11-15 14:48:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Austria

http://www.kinderbetreuung.at obejmuje całą Austrię.

Wyłączenie odpowiedzialności: Mam brak doświadczenia w korzystaniu z tej usługi (tj. może to być bzdura lub złoto). To było po prostu jedyne źródło informacji o Austrii, jakie udało mi się znaleźć. Poprosiłem o alternatywy / zalecenia / doświadczenia na austriackim forum dla rodziców i odpowiem, jeśli wyniknie z tego coś przydatnego.

Wiem, że pytający jest w USA , ale pytanie jest uniwersalne i byłoby wspaniale mieć odpowiedzi dla jak największej liczby krajów!

Aby zwiększyć powszechność zastosowań, dobrze byłoby wyjaśnić, dlaczego polecana witryna jest dobrą witryną, aby osoby niebędące Austriakami mogły również szukać tych właściwości w swoich witrynach lokalnych.
@Konerak: Słuszna uwaga! Muszę to dodać później. Na razie wymieniłem to tylko dlatego, że wygląda na to, że jest to _tylko_ witryna dla regionu Austrii ... a to nie jest zbyt ważna kwalifikacja!
#4
+1
Jessica Brown
2011-11-18 02:22:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Znaleźliśmy dobrą opiekunkę na stronie care.com. proces selekcji i informacje zwrotne od innych członków pomagają ci mieć większą pewność co do tego, z kim rozmawiać. Mam też twarde dobre strony związane z seksem.

#5
  0
Christine Gordon
2012-11-19 05:44:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niektórzy pracownicy Twojego przedszkola mogą opiekować się rodzicami na boku. Wiem, że tak!To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...